Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka

/Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka
Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka2020-07-24T07:10:59+00:00

Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka Spółka z o.o. z siedzibą w Strzekęcinie działa na rynku krajowym i zagranicznym od dwudziestu lat.

Spółka przejęła tradycję i dorobek osiągnięty w okresie sześćdziesięciu pięciu lat działalności w Strzekęcinie. W tym czasie wyhodowaliśmy wiele nowych, wartościowych odmian ziemniaka. Nasze nowe kreacje spełniają oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Proponujemy Państwu dalszą współpracę, dobre odmiany ziemniaka oraz wiedzę i doświadczenie naszej kadry.

Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka Sp. z o.o. z siedzibą w Strzekęcinie jest  spółką  o strategicznym znaczeniu dla gospodarki narodowej. Spółka jest firmą hodowlano-nasienną kontynuującą ponad 60 letnie tradycje polskiej hodowli i nasiennictwa ziemniaka. Pod nazwą Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka Spółka  prowadzi działalność od marca 2010 roku, tj. od czasu połączenia Pomorsko Mazowieckiej Hodowli Ziemniaka i Hodowli Roślin w Szyldaku. Obecnie prowadzi działalność w czterech oddziałach: Strzekęcinie (woj. zachodniopomorskie), Jezierzycach i Celbowie (woj. pomorskie) oraz Szyldaku (woj. warmińsko-mazurskie). Przedmiotem działalności Spółki jest prowadzenie hodowli i nasiennictwa ziemniaka oraz produkcja rolna i inna działalność produkcyjna, w tym także kooperacja z podmiotami krajowymi i zagranicznymi.

WIĘCEJ INFORAMCJI
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich, korzystając z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO. AKCEPTUJĘ