Krajowe Dni Ziemniaka – Potato Poland 2020

/Krajowe Dni Ziemniaka – Potato Poland 2020
Krajowe Dni Ziemniaka – Potato Poland 20202020-07-03T14:06:52+00:00

POTATO POLAND – Krajowe Dni Ziemniaka to jedna z najważniejszych specjalistycznych imprez FOOD&AGRO w kraju i Europie.

Głównym organizatorem wydarzenia jest  Polska Federacja Ziemniaka, a współorganizatorami są Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin PIB BONIN.

W edycji 2020 roku Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi po raz kolejny objęło rolę współorganizatora POTATO POLAND. Wiąże się to ściśle z aktywną polityką ministerstwa, mającą na celu podniesienie rangi polskiego rolnictwa jak również poszerzenia możliwości współpracy z rynkami zagranicznymi dla polskich producentów rolnych oraz krajowego przemysłu rolno-spożywczego.

Gospodarzem wystawy POTATO POLAND 2020 jest Gospodarstwo Rolne Lubków, mieszczące się w województwie dolnośląskim, powiat bolesławiecki gmina Warta Bolesławiecka. Region ten słynie ze specjalistycznej, towarowej produkcji ziemniaka na potrzeby przetwórstwa, sieci handlowych i eksportu.

Będziemy zaszczyceni, jeśli przyłączycie się Państwo do kolejnej edycji Krajowych Dni Ziemniaka w roku 2020. W imieniu organizatorów Serdecznie Zapraszamy do udziału. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania.

WIĘCEJ INFORAMCJI
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich, korzystając z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO. AKCEPTUJĘ